Current Image

Filtry

PŁYTKI 3D CZARNE

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 3D czarne

Płytki 3D czarne mogą stać się nietuzinkową dekoracją łazienki, kuchni czy nawet salonu inspirowanego różnymi wnętrzarskimi trendami. Jeśli uważacie, że płytki 3D czarne sprawdzą się w Waszym wnętrzu, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami. Znajdziecie tutaj kilkanaście modeli czarnych płytek 3D wyselekcjonowanych z oferty czołowych polskich producentów ceramiki. Są to między innymi czarne płytki trójwymiarowe i strukturalne takich marek jak, chociażby Cersanit czy Opoczno.

Czarne płytki ścienne 3D – aranżacje

Ze względów praktycznych płytki strukturalne, czyli płytki 3D wykorzystujemy przede wszystkim do dekoracji ścian. Płytki 3D z wyraźnym wzorem na podłodze mogłyby być sporym utrudnieniem w trakcie sprzątania. W przypadku podłogi dużo lepiej sprawdzą się płytki o stosunkowo gładkiej powierzchni.

W zależności od tego, jakie czarne płytki ścienne 3D wybierzemy, możemy wykorzystać je zarówno w designerskich nowoczesnych wnętrzach, jak i aranżacjach inspirowanych klasycznymi trendami. Ciekawym dodatkiem do nowoczesnej aranżacji łazienki czy kuchni mogą być płytki 3D czarne z różnego rodzaju geometrycznymi wzorami. Aby podkreślić efekt takich trójwymiarowych płytek w czarnym kolorze, możemy połączyć je z gładkimi płytkami białymi lub jasnoszarymi. Taki klasyczny kolorystyczny duet czerni i bieli sprawdzi się nie tylko w nowoczesnej aranżacji. Na takie połączenie płytek 3D czarnych z białymi płytkami możemy pozwolić sobie również w przypadku stylizacji skandynawskich czy niektórych klasycznych wnętrz.

Po geometryczne płytki 3D czarne możemy sięgnąć również w łazience inspirowanej stylem glamour. Idealne do takiej łazienki będą płytki 3D czarne błyszczące. W aranżacji glamour możemy połączyć je z kilkoma elementami w kolorze złotym lub miedzianym.

Płytki 3D czarne to jednak nie tylko modele ozdobione geometrycznymi wzorami. W tej kategorii znajdziecie również czarne płytki strukturalne, które swoją powierzchnią imitują różnego rodzaju naturalne materiały. Są to na przykład płytki 3D czarne imitujące surowy bazalt czy tak modny ostatnio beton architektoniczny. Tego rodzaju trójwymiarowe płytki 3D czarne można wykorzystać na przykład w aranżacji loftowej czy industrialnej.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.