Current Image

Filtry

GLAZURA BIAŁA

164 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Glazura biała

Klasyczna biała glazura to tania i uniwersalna propozycja do niemal każdego wnętrza. Biel rozjaśnia pomieszczenie, optycznie je powiększając. Dlatego doskonale sprawdza się między innymi w małych kuchniach i łazienkach bez dostępu do światła dziennego. Oferowana przez nas biała glazura dobrze komponuje się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem, zawsze stanowiąc idealne tło dla mebli i akcesoriów w dowolnej kolorystyce.

Glazura ścienna biała

Biała glazura ścienna nie musi być nudna i bezbarwna. Wśród naszych propozycji znajduje się wiele modeli z ciekawą fakturą, zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Białe kafelki mogą być gładkie lub mieć strukturalną powierzchnię przypominającą kamień lub beton.

Dodatkowo posiadamy w asortymencie płytki o bardzo różnych wymiarach. Dzięki temu neutralny kolor może iść w parze z ciekawą fakturą tworzoną przez drobne mozaiki lub duże, optycznie powiększające pomieszczenie kafle. Biała glazura doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważne jest światło i przestrzeń; jasny kolor sprzyja też wrażeniu czystości, szczególnie istotnej w przypadku kuchni i łazienki. To propozycja do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone.

Biała glazura – jaka fuga?

Gładka lub strukturyzowana biała glazura nadaje każdemu wnętrzu blasku. Wiele osób obawia się jednak, że bez choćby kropli koloru na ścianach pomieszczenie będzie nudne i „sterylne”.

Nowoczesne białe płytki wyglądają jednak bardzo elegancko, niwelując to wrażenie. Chcąc jednak przełamać jednolitą, białą powierzchnię, warto na podłodze lub jednej ze ścian umieścić kolorowe kafle, tworząc ciekawy i nowoczesny efekt.

Bardzo oryginalną propozycją może być także połączenie białej glazury i kolorowych fug. Intensywna lub pastelowa barwa między białymi kaflami tworzy wyjątkowy efekt. Jest to doskonała propozycja nie tylko dla osób, które zdecydowały się na małe kafelki. Kolorowa fuga przy białej glazurze (szczególnie półmat lub błyszczącej) ciekawie prezentuje się również przy dużych płytkach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.