leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI PODŁOGOWE JODEŁKA

56 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski podłogowe jodełka

Jeszcze kilka lat temu deski podłogowe jodełka kojarzyły nam się przede wszystkim z wnętrzami w zabytkowych kamienicach. Projektanci wnętrz pokazali nam już jednak nie raz, że drewniana podłoga w jodełkę sprawdzi się świetnie również w wielu innych aranżacjach. Deski podłogowe jodełka mogą wyglądać bardzo elegancko zarówno w zabytkowym wnętrzu, jak i w nowoczesnym apartamencie.

Zanim zdecydujemy się na deski podłogowe układane w jodełkę, warto zastanowić się, jaki konkretnie sposób układania wybrać. Jak się okazuje jodełka jodełce nierówna, a w kolekcjach producentów drewnianych podłóg znajdziemy deski podłogowe w jodełkę klasyczną, podwójną lub jodełkę francuską.

Deski podłogowe jodełka w ofercie sklepu Komfort to wyselekcjonowane wzory z katalogów czołowych producentów drewnianych podłóg. Cały czas staramy się również poszerzać naszą ofertę desek układanych w jodełkę, tak aby odzwierciedlała ona najnowsze wnętrzarskie trendy.

Podłoga drewniana jodełka – do jakich wnętrz pasuje?

  • Podłoga drewniana w jodełkę, szczególnie jodełkę francuską, to niezmiennie domena zabytkowych wnętrz lub wnętrz na takie stylizowanych. Będzie efektownie wyglądać w połączeniu z wysokimi stropami i zabytkowymi oknami.
  • Deski podłogowe jodełką będą wyglądać bardzo atrakcyjnie również w przypadku wielu aranżacji inspirowanych klimatami retro.
  • Podłoga w jodełkę z egzotycznych gatunków drewna może stanowić idealne tło dla aranżacji w stylu glamour.
  • Wbrew pozorom podłoga drewniana w jodełkę sprawdzi się również w przypadku wielu nowoczesnych, designerskich aranżacji. W takich wnętrzach duże znaczenie ma kolor desek podłogowych w jodełkę. W nowoczesnych aranżacjach decydujemy się często na deski w jodełkę bielone lub szare.
  • Drewniana podłoga w jodełkę w kolorze jasnego naturalnego drewna, może się sprawdzić również w przypadku minimalistycznych wnętrz skandynawskich. W takiej aranżacji możemy postawić na deski w nieco większym formacie, niż w przypadku klasycznej jodełki.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.