Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z zielonymi płytkami

Produkty w tym stylu

-11

159,00 zł/m2

179,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,00 zł

Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
-11

149,00 zł/m2

169,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł

Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
-11

149,00 zł/m2

169,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł

Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
-22

69,00 zł/m2

89,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z zielonymi płytkami

W łazience zielone płytki błyskawicznie wspinają się po szczeblach kariery stając się godnym rywalem kultowych szarych i białych łazienek. Świetnie czują się w łazience w stylu spa, boho, glamour, naturalnym, a nawet loft. Dlaczego warto wprowadzić do łazienki zielony kolor? To barwa, która intensywnie wpływa na samopoczucie – relaksuje, koi zmysły, tworzy atmosferę obcowania z naturą. Ponadto w łazience zielone płytki fenomenalnie współpracują z wyrazistymi i modnymi dodatkami – złotą oprawą lustra, bujną roślinnością, nowoczesnym oświetleniem, jak również niebanalnie podkreślają urok łazienki z drewnianą podłogą.

Łazienka zielona z drewnem i czarnym sufitem

Kolory ziemi uwielbiają swoją obecność. Zieleń, brąz, beż, pomarańcz, czerń i szarość potrafią stworzyć kompozycje, które przywołują obrazy natury. Łazienka zielona z drewnem na podłodze to idealny duet. Gres Prime Brown 19,8x179,8 Opoczno posiada doskonałe odwzorowanie rzeczywistego usłojenia drewna, dzięki czemu naturalność odczuwalna jest nawet pod stopami. Aby w łazience zielone płytki nabrały mocniejszego charakteru, warto skusić się na coraz popularniejszą aranżację łazienki z czarnym sufitem. Wbrew pozorom ciemna barwa nie wnosi ponurego nastroju, a raczej dodaję zielonej łazience głębi, tajemnicy, nieskończoności.

Wolna przestrzeń w zielonej łazience

W łazience zielone płytki są jak przysłowiowa „studnia bez dna”. Gdy myślimy, że zielona łazienka ukazała już wszystkie swoje oblicza – ona zaskakuje nieskończonym potencjałem. Eklektyzm rządzi w modzie, a tym samym pozwala zastosować w zielonej łazience wiele niebanalnych pomysłów. Jeśli dysponujesz skromnym metrażem małej łazienki w bloku lub na poddaszu, najlepszym pomysłem będzie zaaranżowanie łazienki z prysznicem walk-in. Otwarta przestrzeń bez brodzika oraz transparentne szkło z minimalistycznym panelem wnosi do małej łazienki lekki efekt, a ponadto wizualnie powiększa pomieszczenie. Natura nie lubi przepychu, dlatego w nowoczesnej i naturalnej łazience w stylu spa lepiej postawić na niewielką ilość elementów wyposażenia, ale za to charakterystycznych. Ukryte w ścianie baterie, misy bezkołnierzowe oraz podwieszane szafki to elementy, które w połączeniu tworzą zaskakujący efekt przestronnej zielonej łazienki, która pozwala złapać oddech.

Zielona łazienka w innym świetle

Wakacyjne pokoje kąpielowe prosto z Bali i Tulum stały się inspiracją dla współczesnych łazienek dookoła świata. Ten egzotyczny klimat „zen” rzucił nowe światło na duże i małe łazienki, które coraz częściej przypominają naturalne i klimatyczne pokoje. Zielona łazienka stanowi nie tylko o funkcjonalności toalety, ale także staje się kontynuacją estetyki utrzymanej w domu, a ponadto poprzez różnorodne dodatki przejawia indywidualny styl i charakter właścicieli. Zamiast centralnej lampy w łazience zielone płytki podkreśla oświetlenie LED, a także stylowe kinkiety czy nowoczesne lampy stojące. Ponadto klasyczna srebrna armatura ustępuje miejsca w łazience z miedzianymi dodatkami oraz czarną baterią. Co więcej, egzotyczny kwiat w doniczce lub łazienka z mchem na ścianie jeszcze kilkanaście lat temu byłyby szalonym pomysłem, a dzisiaj – roślinność podkreśla urok zielonej łazienki, a także wprowadza o wnętrza życie, energię oraz piękno ukryte w naturze.

Udostępnij inspirację