Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Lampy do pokoju dziennego

Produkty w tym stylu

lampa biurkowa, stal nierdzewna, biała, 1xE27

259,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 259,00 zł

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
lampa biurkowa, stal nierdzewna, mosiądz, 1xE27

269,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269,00 zł

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
lampa biurkowa, stal nierdzewna, czarna, 1xE27

399,00 zł/szt

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
lampa stołowa, stal nierdzewna, biała, 1xE27

299,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Lampy do pokoju dziennego

Pokój dzienny to główne miejsce każdego domu. Prezentuje styl życia i charakter domowników. To tutaj skupia się całe życie rodzinne i przyjmuje się gości. Właśnie dlatego powinien być przytulny, ciepły i mieć wyjątkowy klimat. Aby osiągnąć zamierzony cel powinniśmy zadbać o odpowiednie oświetlenie. To ono odgrywa ogromną rolę w aranżacji tego pomieszczenia.

Najważniejsza jest funkcjonalność

Wybierając oświetlenie do salonu powinniśmy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność – barwa światła, regulacja jasności czy nawet możliwość sterowania. Pozwoli to dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb domowników.
Jedna lampa do salonu to za mało, najlepiej zastosować kombinację sufitowej ze stojącą oraz lampami stołowymi. Najważniejsze jest światło główne, które zapewnia jasność i wygodne poruszanie się w pomieszczeniu. Dobrym rozwiązaniem będzie lampa sufitowa. Przy wyborze tego typu oświetlenia powinniśmy zwrócić uwagę na styl naszego wnętrza, pasujący kolor, odpowiedni materiał oraz funkcje dodatkowe, które nas interesują. Następnie dobrze jest stworzyć strefy świetlne. Taki efekt zapewnią nam lampy stojące, które możemy wykorzystać do czytania czy oglądania telewizji. Stanowią one również element dekoracyjny, ze względu na swój rozmiar, kolor, materiał oraz wzór. Może on być doskonałym akcentem w pomieszczeniu nawet, gdy lampa nie jest włączona. Na samym końcu powinniśmy dobrać oświetlenie stołowe, które stworzy przytulny klimat w pokoju dziennym. Jest ono idealne do ustawienia na komodzie, stole czy stoliku kawowym. Mała, dekoracyjna lampa może prezentować każdy styl. Stanowi świetny akcent, a przy tym jest bardzo praktyczna.

Lampy jako dekoracje

Każdy kto lubi przytulność powinien zaopatrzyć się w funkcjonalne lampy w swoim pokoju dziennym, w ten sposób w pomieszczeniu zapanuje wyjątkowa atmosfera. Nowoczesne oświetlenie podłogowe, sufitowe, a także stołowe to niewątpliwie świetne dekoracje, które zapewnią dobre samopoczucie nie tylko domowników, ale również zapraszanych gości.

Udostępnij inspirację