Zobacz Katalog Intenso

Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych Komfort w całej Polsce


oraz zapoznaj się z regulaminem promocji

Głodny wiedzy? Dowiedz się więcej czytając dalej lub odwiedź jeden z naszych 170 sklepów w całej Polsce!


Wybór drzwi zewnętrznych lub drzwi wewnętrznych to trudne zadanie. Warto, abyś w trakcie poszukiwań swoich wymarzonych drzwi, wziął pod uwagę takie cechy, jak:

Wymiary drzwi – standardowe szerokości skrzydła drzwi to 80, 90 i 100 cm, a minimalna wysokość to 200 cm. Przy wyborze drzwi zewnętrznych ważna jest również ich grubość.

Wymiary ościeżnicy – zależą od grubości ściany oraz położenia otworu drzwiowego.

Materiał, z którego zostały wykonane drzwi – drewno, PCV lub metal mają różne właściwości termo- i hydroizolujące, do tego lepiej lub gorzej blokują dźwięki czy chronią przed włamywaczami.

Konstrukcja drzwi – w zależności od Twojego gustu możesz wybrać m.in. drzwi z przeszkleniami, drzwi z naświetlami, drzwi z dekoracyjnymi wzorami lub nowoczesne drzwi bez ozdób. Na końcu pozostaje wybrać klamkę, która będzie pasować wizualnie do drzwi i do wnętrza…

Brzmi skomplikowanie? Na szczęście KOMFORT oferuje Ci wyjątkową pomoc – kompleksowy zakres usług. Po pierwsze, w sklepach stacjonarnych KOMFORT dostępna jest szeroka gama drzwi oraz akcesoriów drzwiowych, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Promocja drzwi Intenso czeka na Ciebie w sklepach stacjonarnych w całej Polsce!