GLORIA SZARY
1/4

opis produktu

Jeśli szukasz niezwykłej i praktycznej dekoracji do swojego korytarza, to powinieneś zastanowić się nad chodnikiem GLORIA SZARY. Nowoczesny wzór oraz piękny, szary kolor dodadzą wnętrzu klimatu, a antypoślizgowe właściwości komfortu w korzystaniu. Chodnik GLORIA SZARY wykonany jest w 100% z poliamidu. Jest to materiał o wysokiej sprężystości, zachowujący swój pierwotny kształt i jest odporny na tarcie. Również taki chodnik będzie bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dodatkowo poliamid jest materiałem odpornym na pleśnie, mole i grzyby i szybko wysycha. Szerokość chodnika wynosi 0,66 m, a jego m2 waży jedynie 1500 g.

Szczegóły Produktu

Rodzaj:Nowoczesne
Materiał:100% Poliamid
Gwarancja:2 lata
Kolor:Szare
Wysokość runa:5 mm
Waga całkowita:1500 g/m2
Pomieszczenie:
  • Do kuchni
  • Do przedpokoju
  • Na schody
  • Na korytarz
Antypoślizgowy:Tak
Rodzaj tkania:
  • Tkane maszynowo
  • Podgumowany
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

gloria szary

Nr kat. 100198653

44,99 zł/mb

Raty 20 x 0%

Wymiary:

0.66 m

Obszywanie 7,99 zł/m

1.00 mb

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.