leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI WPUSZCZANE W BLAT 60X45

4 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki wpuszczane 60x45 cm

Myślisz nad aranżacją łazienki? Niezwykle ważnym elementem jej wyposażenia jest umywalka! W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele różnych modeli umywalek łazienkowych. Sprawdź zalety, jakie daje umywalka wpuszczana w blat 60x45 cm.

Umywalki wpuszczane w blat 60x45 – dobry wybór do Twojej łazienki

Umywalki wpuszczane w blat 60x45 cieszą się dużą popularnością. Przede wszystkim dzięki uniwersalnemu rozmiarowi, który gwarantuje wygodę użytkowania. W ofercie znajdziesz umywalki wpuszczane w blat 60x45 cm renomowanych marek, takich jak Cersanit, Koło i wielu, wielu innych.

Dlaczego umywalka wpuszczana w blat 60x45 to dobry wybór dla Twojej łazienki? Produkty te są niezwykle wytrzymałe, odporne na mechaniczne uszkodzenia, a co równie ważne – łatwe w czyszczeniu. W ofercie umywalek wpuszczanych w blat 60x45 znajdziesz zarówno klasyczne modele w odcieniach bieli, jak i bardzo nowoczesne czarne umywalki.

W asortymencie umywalek wpuszczanych w blat 60x45 odnajdziesz także produkty o różnych kształtach. Prostokątne – rekomendujemy wszystkim ceniącym zarówno klasykę, jak i mocne, bardziej charakterystyczne w wyrazie akcenty. Z kolei umywalka 60x45 cm owalna świetnie wygląda w łazienkach utrzymanych w wizualnie ciepłym i przytulnym stylu rustykalnym.

Eleganckie umywalki wpuszczane w blat 60x45

Niezależnie, który model umywalki wpuszczanej w blat 60x45 wybierzesz, to będzie jeden z ważnych kroków dla uzyskania efektu eleganckiego, ponadczasowego stylu wnętrza. Umywalka wpuszczana w blat 60x45 łączy w sobie zarówno funkcjonalność, jak i design, który bez problemu dopasujesz do swojej łazienki.

Modele umywalek wpuszczanych w blat 60x45 będą cieszyły Twoje oko, bo w praktyczny sposób ukryją nieestetyczne części montażowe, takie jak syfony, czy rury kanalizacyjne. Umywalka wpuszczana w blat 60x45 jest także bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Dzięki swojej budowie – wysunięta ponad blat armatura skutecznie ochroni łazienkowe meble przed wodą. Co równie istotne, umywalka wpuszczana w blat 60x45 sprawdzi się dobrze zarówno w dużych, jak i małych łazienkach, ponieważ zapewnia dodatkową przestrzeń na przechowywanie na przykład kosmetyków i środków czystości.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.