leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI WPUSZCZANE W BLAT 50CM

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki wpuszczane w blat 50 cm

Umywalka 50 cm wpuszczana w blat może być elementem aranżacji łazienki inspirowanej różnymi wnętrzarskimi trendami. To uniwersalne rozwiązanie jest z powodzeniem stosowane zarówno w nowoczesnych, designerskich łazienkach, jak i wnętrzach urządzonych zgodnie z jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich.

Umywalki wpuszczane w blat 50 cm to w sklepie online Komfort kilkanaście produktów wyselekcjonowanych z oferty renomowanych producentów armatury i wyposażenia łazienek. W sprzedaży mamy między innymi umywalki wpuszczane w blat 50 cm Cersanit, Deante i Koło. Oferujemy także kilka modeli z katalogu hiszpańskiej marki Roca.

Umywalka wpuszczana w blat 50 cm – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

  • Umywalki wpuszczane w blat 50 cm zajmują zwykle mniej miejsca niż umywalki nablatowe tych samych rozmiarów. Pozwala to na stworzenie bardziej otwartej i przestronnej strefy umywalkowej.
  • W przypadku takiego modelu jak umywalka wpuszczana w blat 50 wszystkie elementy syfonu i podłączenia umywalki do instalacji odpływowej są ukryte.
  • Zdecydowana większość modeli umywalek wpuszczanych w blat posiada rant chroniący krawędź blatu przylegającą do umywalki. Rant ten zapobiega dostawaniu się wilgoci do wnętrza konstrukcji i dodatkowo zabezpiecza blat.
  • Konstrukcja umywalek wpuszczanych w blat sprawia, że są one bardzo łatwe w pielęgnacji. W przypadku takich modeli nie ma żadnych zakamarków czy trudno dostępnych miejsc, w których mógłby zbierać się brud lub wapienny osad.
  • Do baterii wpuszczanych w blat 50 cm bardzo łatwo dopasować również baterię umywalkową. W przypadku takich modeli możecie wybrać zarówno baterie ścienne, jak i baterie sztorcowe montowane w blacie lub samej umywalce. W tym drugim przypadku konieczne jest wybranie umywalki wyposażonej w odpowiedni otwór na baterię.
  • Uniwersalny rozmiar sprawia, że taka umywalka zmieści się zarówno w dużym salonie kąpielowym, jak i w stosunkowo niewielkiej łazience. Umywalki z tej grupy rozmiarowej są tylko nieznacznie mniejsze od standardowych modeli o szerokości 60 cm.
  • Umywalki wpuszczane w blat dostępne są w bardzo szerokiej gamie wzorów i modeli. Różnorodność ta dotyczy nie tylko kształtów umywalek. W katalogach coraz większej liczby producentów poza klasycznymi białymi umywalkami możecie znaleźć również takie produkty jak umywalki wpuszczane w blat 50 czarne.


Czy umywalki wpuszczane w blat mają jakieś wady? W zasadzie jedynym mankamentem takiego rozwiązania jest nieco mniejsza ilość przestrzeni w szafce podumywalkowej.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.