Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

SZAFKI POD ZLEWOZMYWAK 100CM

6 produktów
Filtry
   • System meblowy
   • Kolor
   • Styl
   • Typ frontu
   • Typ produktu (1)
   • Materiał frontu
   • Szerokość (cm)
   • Wysokość (cm)
   • Rodzaj wykończenia
   • Cena

   Domyślnie

   front MDF foliowany, okucia STAR, pod zlewozmywak

   639,00 zł/kpl

   Dostępny w 21-28 dni
   front MDF foliowany, okucia STAR, pod zlewozmywak

   659,00 zł/kpl

   Dostępny w 5-6 tygodni
   MDF foliowany, głeboki frez, okucia STAR, pod zlew

   521,00 zł/kpl

   Dostępny w 21-28 dni
   MDF foliowany, głeboki frez, okucia STAR, pod zlew

   527,00 zł/kpl

   Dostępny w 21-28 dni
   front MDF foliowany, okucia STAR, pod zlewozmywak

   485,00 zł/kpl

   Dostępny w 4-5 tygodni
   front MDF foliowany, okucia STAR, pod zlewozmywak

   473,00 zł/kpl

   Dostępny w 14-21 dni

   Szafki pod zlewozmywak 100 cm

   Zlewozmywak to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia w każdej kuchni. Ważne jest nie tylko to, jaki zlewozmywak wybierzemy, ale również to, gdzie będzie on umieszczony względem blatu roboczego i lodówki. Tylko odpowiednie rozmieszczenie tych elementów pozwoli nam na wygodną i ergonomiczną pracę w kuchni. Kuchenny zlewozmywak wymaga oczywiście również odpowiedniej podpory. W przypadku większych modeli taką funkcję pełnią często szafki pod zlewozmywak 100 cm. Kilka modeli takich dużych szafek pod zlewozmywak o szerokości 100 cm możecie znaleźć również w ofercie naszego sklepu online. Szafki pod zlewozmywak 100 cm dostępne są między innymi w naszych systemach mebli kuchennych Parma, Napoli, Roma i Palermo. Oczywiście każda z tych szafek pod zlewozmywak 100 cm jest kompatybilna z innymi elementami zabudowy kuchennej z danej kolekcji. Dzięki modularnej budowie naszych mebli kuchennych możecie samodzielnie zaprojektować kuchnię z dużym zlewozmywakiem o szerokości 100 cm.

   Szafka pod zlewozmywak 100 cm – jaki model wybrać?

   Jaka szafka pod zlewozmywak 100 cm sprawdzi się w naszej kuchni? Wybór konkretnego modelu zależy zwykle od tego, jaki styl architektoniczny dominuje w naszej kuchni. W naszym sklepie online dostępne są szafki pod zlewozmywak 100 cm przeznaczone do aranżacji nowoczesnych, a także klasyczne szafki, które lepiej sprawdzą się w kuchni o tradycyjnym charakterze. Jeżeli należycie do miłośników nowoczesnych trendów wnętrzarskich, to w Waszej kuchni może sprawdzić się szafka pod zlewozmywak 100 cm z kolekcji Palermo. Modele te dostępne są w kilku kolorach. Poza kolorem frontów możecie wybrać również pomiędzy szafką pod zlewozmywak na wysoki połysk a szafką matową.

   Całkiem spory wybór mają również miłośnicy kuchni klasycznych. Do takich aranżacji pasować będzie na przykład frezowana szafka pod zlewozmywak 100 cm Roma lub Parma. Oba te systemy meblowe zostały zaprojektowane z myślą o kuchniach skandynawskich czy aranżacjach kuchennych w stylu Hamptons

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady